Zaloguj się w Gdowie
Sieć WiFi w Strefie Rekreacji i Wypoczynku

Blog

Wyłoniliśmy Mistrzów w Turnieju Siatkonogi!

Kolejne rozgrywki w Zarabie Gdów – Strefa Rekreacji ⚽⚽⚽ Boisko do kortu tenisowego wyszło cało z wczorajszych deszczów, a to oznacza, że bez przeszkód mogliśmy rozegrać zaplanowany na przedpołudnie turniej siatkonogi. W systemie „każdy z każdym” wszystkie biorące w turnieju zespoły mogły powalczyć z rywalem w tej niszowej dyscyplinie. Ostatecznie zwycięzcami okazali się zawodnicy ekipy…

Turniej siatkówki plażowej w Strefie Rekreacji!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej. Termin – 5 lipca, godz. 11:00. Zgłoszenia pod numerem telefonu 532-742-210.

Informacja dotycząca korzystania z boisk w czasach pandemii

Sytuacja epidemiologiczna, w której się znajdujemy sprawia, że korzystanie z naszych obiektów odbywa się na innych niż dotychczas zasadach. Zapraszamy do zapoznania się z nimi przed dokonaniem rezerwacji obiektów!

Mój Rynek – obejrzyj galerię!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z funkcjonowania Targowiska „Mój Rynek”. Fotografie wykonywane w każdą sobotę.

„Uczczę Niepodległość dbając o kawałek Polski nad rzeką”

11 listopada to szczególna data dla nas wszystkich. Rokrocznie obchodzimy kolejne rocznice odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spośród różnych form świętowania tej ważnej daty godna zauważenia jest inicjatywa realizowana przez Przyjaciół Raby, którzy zachęcają nas do wspólnego sprzątania Raby. Akcja pn. „Uczczę Niepodległość dbając o kawałek Polski nad Rzeką” przyciąga wszystkich, którym leży na sercu dobro…