Zaloguj się w Gdowie
Sieć WiFi w Strefie Rekreacji i Wypoczynku

Blog

Informacja dotycząca korzystania z boisk

W mijającym tygodniu z boiska do siatkówki plażowej oraz z kortu tenisowego zostały zdemontowane siatki, czym zakończyliśmy definitywnie sezon letni.

Mój Rynek – obejrzyj galerię!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z funkcjonowania Targowiska „Mój Rynek”. Fotografie wykonywane w każdą sobotę.

„Uczczę Niepodległość dbając o kawałek Polski nad rzeką”

11 listopada to szczególna data dla nas wszystkich. Rokrocznie obchodzimy kolejne rocznice odzyskania przez Polskę Niepodległości. Spośród różnych form świętowania tej ważnej daty godna zauważenia jest inicjatywa realizowana przez Przyjaciół Raby, którzy zachęcają nas do wspólnego sprzątania Raby. Akcja pn. „Uczczę Niepodległość dbając o kawałek Polski nad Rzeką” przyciąga wszystkich, którym leży na sercu dobro…

Za nami I Festiwal Podpłomyka

W minioną niedzielę na Błoniach w Gdowie odbyła się impreza kulinarna pod nazwą „Festiwalu Podpłomyka”. Motywem przewodnim oraz „gwiazdą” wydarzenia był niegowicki podpłomyk. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z Festiwalu dostępną na profilu facebookowym Gminy Gdów!

I Festiwal Podpłomyka Plebańskiego!

Już w najbliższą niedzielę na gdowskich Błoniach w Strefie Rekreacji odbędzie się impreza, której motywem przewodnim jest niegowicki podpłomyk. Z szeregiem atrakcji, które zostały przygotowane na to niedzielne popołudnie można zapoznać się na przedstawionym plakacie. Zapraszamy już od 15:00!